Administracinių, komercinių objektų statyba

Statome modernius biurus, viešbučius, prekybos centrus, kartu su visa būtina objektų infrastruktūra.

UAB „Revestus“ – patikimas Jūsų partneris statant administracinės bei komercinės paskirties pastatus. Sukaupta įvairiapusė patirtis leidžia įmonei imtis įgyvendinti verslo centrų, biurų, prekybos centrų, viešbučių ir kitų administracinės paskirties objektų su visa reikalinga infrastruktūra statybos bei rekonstrukcijos darbus.

UAB „Revestus“ komandos sukauptos žinios bei įgytos kompetencijos suteikia įmonei galimybę klientams teikti aukščiausius kokybės standartus atitinkančias paslaugas, pradedant projekto įvertinimu ir baigiant jo įgyvendinimu. Įmonė nuolat kelia darbuotojų kvalifikaciją bei kompetenciją – tai garantuoja įmonės sėkmę bei nuolatinę technologinę pažangą.

Nuolatinis bendravimas su užsakovu, aukščiausios kokybės medžiagų bei technologijų naudojimas, inovatyvus visų statybos procesų valdymas bei greitas reagavimas į kliento poreikius, užtikrina, kad statomi pastatai būtų ne tik modernūs, šiuolaikiški, bet ir patogūs bei ilgaamžiai.

UAB „Revestus“ visada pasirengusi rasti geriausią sprendimą, kad Lietuvą puoštų kokybiški bei estetiški pastatai, kuriuose vyrautų šiluma bei visapusiškas pilnatvės jausmas.

Administraciniai, komerciniai objektai