Gyvenamųjų namų statyba, modernizavimas

Dirbame su nekilnojamojo turto plėtros bendrovėmis ir statome jų gyvenamosios paskirties objektus bei vystome modernizavimo projektus.

Namai – mūsų ramybės, poilsio ir užuovėjos vieta. Viena iš UAB „Revestus“ specializacijų – statyti saugius, ilgaamžius ir patogius būstus, kuriuose įsikūrę naujakuriai ne tik mėgautųsi komfortabilia nuosava erdve, bet ir jaustųsi jaukiai bei patikimai. Suburta kvalifikuotų bei kompetentingų šioje srityje specialistų komandos dėka, mes siekiame, kad projekto įgyvendinimas būtų suplanuotas iki mažiausių detalių, o pastatai atitiktų aukštus energetinio efektyvumo, o taip pat ir kitus aplinką tausojančius standartus. Esame atsakinga bei inovatyvi įmonė, todėl mūsų veikloje itin svarbus glaudus ir betarpiškas bendradarbiavimas su visais statybų proceso dalyviais, kas leidžia užsitikrinti profesionalaus partnerio vardą.

UAB „Revestus“ ne tik stato naujus gyvenamųjų namų kompleksus, bet ir teikia daugiabučių bei visuomeninių pastatų modernizavimo paslaugas. Šiuolaikinių technologijų, kokybiškos įrangos medžiagų naudojimas bei darbus atliekančių specialistų profesionalumas leidžia užtikrinti aukštą atliekamų renovacijos darbų kokybę bei užsakovų pasitikėjimą. Renovuotas statinys – ne tik džiugina akį daug gražesniu estetiniu vaizdu, bet ir padeda mažinti gyventojų finansines išlaidas už šildymą, o tuo pačiu ir padidina būsto nekilnojamojo turto vertę. UAB „Revestus“ itin atsakingai žiūri į visą renovacijos procesą nuo pat projekto vykdymo pradžios iki pabaigos, vykdomų darbų eigą koordinuoja atestuoti, aukštos kompetencijos darbų vadovai, o baigus renovacijos darbus yra suteikiama garantija bei pateikiami visų modernizavimui naudotų medžiagų ir gaminių sertifikatai.

UAB  „Revestus“ – patikimas Jūsų partneris, kurio dėka Jūsų namai taps tikra atgaiva širdžiai.