Visuomeninių, kultūrinių objektų statyba

Vystome, prisidedame prie miestų bei regionų plėtros, infrastruktūros gerinimo, kultūrinių šalies vertybių išsaugojimo.

Generalinis rangovas UAB „Revestus“ didžiuojasi tuo, kad gali prisidėti prie visuomeninių bei kultūrinių objektų statybos bei rekonstrukcijos. Statant ar rekonstruojant tokius sudėtingus ir specializuotus pastatus kaip mokyklos, universitetai, bibliotekos, ligoninės ir pan., reikalinga ne tik ilgametė patirtis, bet ir nestandartinius sprendimus pasirengusi įgyvendinti profesionalių darbuotojų komanda. Mūsų bendrovė nuolat investuoja į darbuotojų kvalifikacijos bei kompetencijos kėlimą – viso to rezultatas – profesionaliai bei laiku vykdomi sudėtingi, specializuoti projektai.

Mūsų dinamiškame pasaulyje išties svarbu, kad visuomeninės paskirties objektai būtų ne tik malonūs akiai, bet ir tai, kad kasdien juose dirbantys bei besilankantys asmenys patirtų komforto jausmą.

Įmonė itin brangina projektus, kuriuos sėkmingai vykdydama, prisideda prie darnios miestų ir regionų plėtros.

Kultūros paveldo objektų renovacija ar jų rekonstrukcija – savotiškas iššūkis kiekvienai įmonei. Didžiuojamės, kad savo darbais galime bent kiek prisiliesti prie mūsų šaliai svarbių autentiškų objektų išsaugojimo. Tokių projektų vertė – neįkainojama. Tai ne tik įveiktas dar vienas iššūkis, bet ir garbė, kad tokiu būdu buvo suteikta galimybė palikti savo antspaudą šalies kultūros istorijoje ir tradicijų bei tautos vertybių išsaugojimo, jų perdavimo ateities kartoms procese.